čtvrtek 13. listopadu 2014

Life Full of Books slaví 3. narozeniny!


A je to tady. Je tady den D, kdy má můj blog konečně 3 roky. Vím, že většinu z vás bude zajímat asi hlavně soutěž, ale ta se objeví na blogu asi až příští týden, protože ještě nedošly ceny do soutěže a celý víkend nejsem doma. No ale tak si dneska dáme trochu toho povídání, když už toho blog tolik zažil.

Připadá mi to jako včera, když jsem se rozhodl blog založil, takže jsem vážně v šoku, že to tak rychle uběhlo. Vždy jsem se držel pravidlem, že když blog vydrží jeden rok, tak ty další už jsou jednoduché. Já to mám asi naopak. První rok přežil blog s dosti články, ale minulý rok a tento rok nepřibývalo skoro nic. Může za to taky to, že jsem se rozhodoval kam jít na střední a záleželo mi na známkách. Teď jsem sice na střední kam jsem chtěl, ale i to učivo už je trochu náročnější. Za ty dva měsíce školy jsem si ale už celkem zvykl na to jak to chodí a co se po mě bude chtít, takže doufám, že už budu mít na blog víc času.

Tento rok byl pro mě velmi šťastný co se týče blogu a knižního světa. Proč? Protože jsem navázal spolupráci s nakladatelství CooBoo, což je vážně skvělé, ale taky jsem byl konečně na nějakém knižním srazu a to dokonce asi na tom největším a to na Světě knihy v Praze v Holešovicích. Byla to skvělá událost, na kterou musím vyrazit určitě i příští rok, protože tolik knih, nakladatelství a čtenářů pohromadě je prostě úžasné. Taky musím poděkovat všem čtenářům blogu, protože i když na blog přibývalo minimum příspěvků, tak mě nepřestali sledovat a blogu pořád rostla návštěvnost. Takže tímto vám všem děkuji.


A takhle se měnily bannery na blogu za dobu jeho fungování. Chtěl jsem přidat celé vzhledy, ale nakonec jsem se rozhodl jen pro bannery.


Listopad 2011 - skvělý výtvor od Syki

Rok 2012 - první z výtvorů Domča

Prosinec 2012 a pak i 2013 - vánoční vzhled na blogu, taky výtvor Domča

Jaro 2014 - další skvělý výtvor od Domča
Léto 2014 - nynější vzhled blogu, který se mi líbí s vánočním asi nejvíc ze všech
Tak a to je asi tak vše. Víc se asi nerozepíšu, protože co jsem chtěl říct, tak bylo řečeno už v článku o prvních nebo druhých narozeninách, tak se nechci jen a jen opakovat. Věřím, že se nejvíc těšíte na soutěž, tak doufám, že vám moc nevadí, že bude soutěž až příští týden. Jen co můžu říct dopředu, tak výherci budou asi dva.

4 komentáře:

  1. Všetko najlepšie k tretiemu roku blogovania. :) Drž sa v škole.

    OdpovědětVymazat
  2. Ooooo! Hepy brzdej tu jů Niklaus and tu jór blok! :D Nééé, ale fakt, trojka je super číslo, gratuluju, to není každej den! Tiše závidim a netrpělivě čekám na tu svojí! :D

    OdpovědětVymazat