pondělí 30. ledna 2012

Filmová podoba týdne (3)

Toto meme pořádám já.
V tomto meme půjde o to představit čtenářům i filmové a seriálové podoby knih. Více informací o tom co by měl příspěvek obsahovat se dozvíte zde.


Poster k filmu        Secret Circle, The (TV seriál)
Název seriálu: The Secret Circle
Režie seriálu: Chris Columbus
Název knihy: Tajný kruh
Autor knihy: L. J. Smith

Děj seriálu:(edna.cz) Cassie Blake byla šťastná normální středoškolačka, dokud její matka Amelia nezemřela během tragické nehody. Osiřelá Cassie se tedy přestěhuje ke své milující babičce Jane do krásného malého městečka Chance Harbor ve Washingtonu, které její matka před lety opustila a kde lidé o jejich rodině vědí věci, které ona sama netuší. Postupně se seznamuje se svými novými spolužáky, mezi kterými je i laskavá Diana, její přítel Adam, zadumaný samotář Nick, protivná Fay a její poskok Melissa. Brzy nato se ale začnou dít podivné věci a Cassiini noví přátelé jí prozradí, že mezi jejich předky jsou mocné čarodějnice a že čekali jen na chvíli, kdy se k nim Cassie připojí a vytvoří novou generaci "Secret Cirle" (Tajemného kruhu). Cassie jim z pochopitelných důvodů nechce uvěřit, až jí Adam ukáže, jak odemknout její neuvěřitelné magickou moc. I přesto stále váhá, dokud Cassie neobjeví vzkaz od její matky ve staré, kůži vázané knize kouzel, ukryté v dětském pokoji její matky, který ji pomůže pochopit svůj pravý a nebezpečný osud. Co Cassie a ostatní však netuší, je to, že ve hře jsou i temné síly, které by mohly být spojeny s dospělými ve městě, včetně otce Diany a matky Faye - a to, že smrt Cassiny matky možná nebyla vůbec nehoda.

Můj názor: Seriál je můj druhý nejoblíbenější, hned po TVD (The Vampire Diaries). Tento seriál se začal vysílat v září, a hraje ve stejnou den jako TVD. V ČR je vydaná taky knižní trilogie, ale k té jsem se bohužel ještě nedostal, ale chci si jí co nejdříve pořídit. Seriál je takový magický, zajímavý a napínavý. Jsou v něm zlé postavy, ale také hodné. Seriál mě baví, ale víc mě baví TVD, protože mi připadá že je i líp natočené. Nejoblíbenější postava je pro mě Adam, ale také celý kruh. Seriál vám určitě doporučuji.


Trailer 


    
Zdroje: csfd.cz
               edna.cz 


2 komentáře:

  1. TSC je taky můj druhý nejoblíbenější seriál hned po Upířích deníkach ;) V TVD mají podle mě lepší scénář, ale to je jen můj názor... ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Upřímě jsem zkoukla dva první díly a skončila. Asi za to může můj nedostatek trpělivosti, ale chystám se tomu dát znova šanci během prázdnin až nebudu mít co dělat, protože představitelka hlavní role je jednu z mých oblíbených hereček (Lux z Life unexpected):)

    OdpovědětVymazat