úterý 10. února 2015

Knižní chvilky (4)

Tak konečně jsem se zapojil do projektu, který asi většina zná a to do Knižních chvilek od TerezZ.

Po dlouhé době přispívám do tohoto projektu, protože chci blog něčím oživit a kromě recenzí zase přibudou nějaké ty meme. Jelikož mám tento týden jarní prázdniny, tak si můžu chystat články na blog. Sice jsme dostali plno úkolů ze školy, ale snad budu stíhat obojí. MUSÍM! Už jsem si dneska rozepsal tři recenze, připravil tři Filmové podoby týdne, promýšlím nějaký nový článek na téma, ale teď už konečně k těm fotkám.

Koncem týdne, nebo začátkem toho nového se můžete těšit na recenzi knihy Nebe je všude, která je vážně skvělá! A ještě mám dočteného Čtyřku od Veronicy Rothové, takže bude taky v nejbližší době recenze.

Seminární práce z geografie je jednou z povinností na prázdniny. Ještě, že se jedná o skupinovou práci a máme skvělá témata.
Když jsme u povinností do školy, přečíst Romea a Julii je další z nich. Přečetl jsem zatím menší polovinu a baví mě to.

Konečně jsem se skoro po roce vrátil k Filmové podobě týdne, které jsem vlastně autorem. Takže se v pondělí můžete těšit na nový článek, a tak to bude minimálně další tři pondělky, ale snad už to tak bude každý týden.

A s čím si užívám prázdniny? S Destrukčním deníkem, který jsem dostal na Vánoce a vypadá jako nový - to se musí napravit! Pak s posledním dílem Stefanových deníků, který není špatný a s...

...novým dílem The Originals. Nevím jestli sledujete, ale kdo jo, tak mi dá určitě za pravdu, že dnešní díl i ten minulý byly úplně skvělé! I když mi vadí to jejich přeskakování z těl...

Tak to je asi pro dnešní knižní chvilky vše. Ještě přidávám jednu skvělou písničku, kterou jste už asi všichni slyšeli, protože teď jí hrají snad všude. Doufám, že se Vám článek líbil. A co právě čtete? Díváte se taky na The Originals? Nebo na nějaký jiný seriál? Pište do komentářů :)


Žádné komentáře:

Okomentovat