čtvrtek 8. srpna 2013

Měsíční chvástačka - Červen a Červenec

Tohle meme pořádá Judit.
Ke konci každého měsíce zveřejním knihy, který jsem za ten měsíc přečetl, ale mohou se zveřejnit knihy, které někdo: koupil, vyhrál, dostal jako dárek, nebo které dostal na zrecenzování.


Tak a dneska už je tu konečně další Měsíční chvástačka, tentokrát za červen i červenec. A proč za oba měsíce? Protože jsem měl v červnu jen jednu knížku, tak jsem říkal, že to spojím s červenem, který byl knížkami nabitý. Blogu jsem se moc nevěnoval, protože jsem byl na brigádě, ale teď už nejsem, tak snad (doufám) napíšu už všechny recenze na recenzní výtisky co mám doma a taky na knížky co jsem si koupil nebo dostal a mám je už přečtené. No já nebudu zdržovat, protože stejně chcete vidět co všechno jsem dostal a tak, takže jdeme na to.

Takže za červen to byla jedna vyhraná kniha a to Temná hrdinka, na kterou Vám snad brzy napíšu recenzi. Jsem rád, že jsem knihu vyhrál, i když mě nebavila tak moc jak jsem si myslel. A hned na začátku července jsem si koupil dvě knihy, které byly ve slevě a to Marley a já a druhou knihu Milionář z chatrče. Marley a já jsem viděl film, který byl fakt skvělý, takže se na knihu moc těším a Milionáře z chatrče jsem ještě neviděl, ani nečetl, ale taky se těším. Určitě jak přečtu Milionáře i Marleyho, tak bude recenze co nejdřív na blogu, takže se k tomu dostanu snad brzy.

Pak mám tady první část recenzních výtisků od Fragmentu, které jsem si vybral po dlouhé době. Vybral jsem knížky, které jsem si chtěl vzít už dávno, ale nebyl na ně čas, takže se konečně dostanu k druhému a třetímu dílu Kroniky Cartera Kanea s názvy Hněv bohů a Rozhodující bitva. Další knihy byly z dvou dlouhých sérií, teda aspoň z jedné dlouhé, aneb třináctý díl Upířích deníků s názvem Ohrožení je doma a s ním taky pátý díl Stefanových deníků s názvem Úkryt. Upíří deníky konečně nerozdělili na dva díly, takže máme celý díl tak jako v originále. Jde to vidět taky na "tloušťce", protože se jedná zatím o nejdelší díl, kterému se možná vyrovná jen šestý díl. Brzy se těšte na recenze a já ještě jednou Fragmentu děkuji.

Ale máme tady ještě jednu knihu na recenzi od Fragmentu a to Lovce duchů. Na knihu se moc těším, tak snad nezklame. Je bohužel až tady, protože na minulou fotku už se nevešla. Ale aspoň tady není sama a je tady s krásným Ptačím zpěvem od CooBoo, který mi poslali k recenzi, za což vážně hodně děkuji. V průběhu příštího týdne byste se mohli těšit na recenzi, ale uvidíme, možná to stihnu ještě tento týden. Ale taky to nejsou všechny knihy na recenzi od CooBoo...
....protože tady máme ještě jednu úžasnou sérii o reality show přímo z L. A. a přímo tak jak to tam je. Ano, jedná se o trilogii L. A. Candy, na kterou jste si mohli na blogu už přečíst recenzi, ale kdybyste si jí náhodou nevšimli, najdete jí zde. Musím říct, že se mi vážně knihy líbily, což jsme ani moc neočekával, když se jedná spíše o jiné čtení než čtu vždycky. No, doporučil bych to právě na toto parné léto.

A aby to nebyl jen měsíc recenzních výtisků a dvou koupených knih, pořídil jsem si ještě dvě, při tom jsem tu jednu ani neplánoval. Naruta jsem už plánoval delší dobu, i když jsem se tím upsal tomu, že za něj utratím strašně hodně peněz, když to bude mít tolik dílů. No, ale Zrození zabijáka od Darrena Shana jsem neplánoval, protože jsem si chtěl koupit další díl Naruta, ale bohužel byl u nás v knihkupectví vyprodaný, tak jsem si vzal první díl Lartena Hroozleyho, tak snad nebudu litoval, ale myslím si, že ne. 

Tak celkem to je 14 knih, což je podle mě vážně dost a jsem za to rád. To je pro dnešní chvástačku vše, snad se líbila a těším se zase za měsíc. A co jste si pořídili vy? Pište do komentářů ;)

7 komentářů:

 1. Moc pěkné kousky.. :) Ptačí zpěv Ti závidím.. :)))

  OdpovědětVymazat
 2. Četl jsem akorát Naruta, Hněv bohů a Rozhodující bitvu. Jsem zvědavý co na Naruta napíšeš v recenzi. Máš v plánu i jiné mangy?

  OdpovědětVymazat
 3. Marley a já jsem viděla film. Nedokážu si to jako knížku představit, ale mohlo by to být fajn. Ikdyž jsem z konce byla tak trochu rozpolcená. :D

  Já zas mám informace že L. A. Candy je prej sice oblíbenej, ale většina lidí u kterých čtu recenze měli záporný názor. :D

  Ptačí zpěv si plánuju koupit, ale mám teď 2 nové knížky - Tygrova plavba (viz. můj komentář u Tygrova prokletí) a Virus, takže zase chvíli potrvá než si budu moct koupit tuhle knihu. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Páni! :D Tak tohle je hodně slušná hromada! Kdyby mi to nenarušovalo karmu, záviděla bych :)

  OdpovědětVymazat
 5. ooo.. to je hodne knih za mesic :) len dufam že neoľutuješ kupu za žiadnu z nich :)

  OdpovědětVymazat